graphic studio

GRAFICKÉ STUDIO

Provádíme veškeré grafické práce, návrhy brandu a DTP na míru přesně dle potřeb a požadavků zákazníků. Navrhneme pro vás moderní design firemních tiskovin od vizitek až po rozsáhlé katalogy. Zpracujeme webovské stránky včetně e-shopů od a až do z a navrhneme a zrealizujeme on-line marketinkovou kampaň. Připravíme i design reklamních předmětů, velkoplošné reklamy nebo třeba komplexní vizuál veletržních expozic a v neposlední řadě i corporate identity včetně grafického manuálu dle Vašeho přání. Ale klidně vám navrhneme třeba jen firemní logo.

Proč je kvalitní reklamní grafika důležitá?

Design vaší společnosti je neodmyslitelnou součástí Vaší prezentace a toho jak působíte na okolí. Grafika by měla být moderní, ale hlavně originální – tak aby pomohla rozvíjet váš business. Vše začíná u správné a originální myšlenky a vhodné kombinace barev, imageové reklamní fotografie, vhodného písma a grafiky. Vše v závislosti na typu Vaší společnosti, tak aby image korespondovala s vašim podnikáním.… a v neposlední řadě, abyste oslovili co nejvíce vašich zákazníků.

Nejdříve si na schůzce vyslechneme vaši představu a potom vytvoříme vizuál, který navrhneme v závislosti na vašich požadavcích. Protože je váš úspěch pro nás ta nejlepší reference, klademe důraz na kvalitu a originalitu našich služeb. Navrhneme kreativní grafiku, kterou budete moci prezentovat jak on-line na internetu, tak při osobních prezentacích. Navrhneme Vám také responzivní webové stránky pro mobil, tablet i počítač. Vytvoříme také funkční internetový obchod e-shop včetně SEO optimalizace pro google vyhledávače a na to navazující on-line kampaně včetně PPC kampaní. Dokážeme také vytvořit originální logo včetně logomanuálu nebo i bez něho, dále se specializujeme na corporate identity (firemní styl), propagační tiskoviny, vnitřní i venkovní velkoplošnou reklamu, webové bannery, newslettery včetně sofistikovaného software na rozesílání, vizitky, letáky, plakáty, katalogy a mnoho dalšího co každá firma potřebuje. Navrhneme také grafiku sociálních sítí jako Facebook, Google+, Twitter, Pinterest, Instagram, Youtube a dalších Vašich profilů.

UKÁZKY GRAFICKÝCH PRACÍ

Více na našich REFERENCÍCH.