webdesign

WEBDESIGN

Webové stránky jsou vstupní branou k vám do firmy. Můžete využít nespočetné množství hotových šablon pro tvorbu vašich webovských stránek a samozřejmě tvoříme webovské prezentace přímo na míru.
Internetové stránky jsou včetně redakčního systému, který vám umožní jednoduchý přístup k základním informacím vaší firmy pro jednoduchou editaci.
Do vašich internetových stránek implementujeme videa, fotografie a on-line formuláře dle vašich představ.
Prohlédněte si pestrou paletu profesionálních webových prezentací, grafických motivů, eshopů, aplikací a služeb v našich referencích.
Standardní součástí webovských prezentací jsou dnes už i náročné animace, grafické detaily, efekty, 3D vizualizace, zvuky, videa a další multimediální prvky, které pro vás případně připravíme.
Pro internetovou prezentaci tvoříme zajímavé reklamní bannery. Statické nebo animované, ale vždy poutavé a přinášející nové návštěvníky a zákazníky.
Pro vaše stránky dodáme fotografie a prezentační videa vašich výrobků, případně celé firmy přesně dle vašich požadavků – tato média jsou dnes neodmyslitelnou součástí jak tištěných tak i on-line kampaní.
I dnes je důležité důkladně představit Váš výrobek, nemovitost, zaměstnance, předmět činnosti, apod.
Kvalitně vytvořené fotografie jsou využitelné od letáků, přes katalogy až po pokročilou webovou prezentaci na kterou přímo může navazovat on-line marketing.

Amazon hosting. Všechny naše prezentace běží na Amazon serverech, které patří mezi nejlépe zabezpečené servery na světě.

 

UKÁZKY DESIGNU WEBŮ

Více v našich REFERENCÍCH.